درمانکده
دکتر پروین منصوری

دکتر پروین منصوری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پروین منصوری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پروین منصوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پروین منصوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پروین منصوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پروین منصوری چیست؟

دکتر پروین منصوری متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر پروین منصوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پروین منصوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پروین منصوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پروین منصوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پروین منصوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پروین منصوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پروین منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پروین منصوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پروین منصوری

دکتر پروین منصوری متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پروین منصوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 45 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 18455 هستند. آدرس مطب دکتر پروین منصوری تهران است. شما میتوانید از دکتر پروین منصوری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پروین منصوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پروین منصوری

دکتر پروین منصوری دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پروین منصوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پروین منصوری متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر