نوبت دهی دکتر فرزانه احمدیان پور  متخصص زنان

دکتر فرزانه احمدیان پور

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 34867
تجربه 27سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فرزانه احمدیان پور را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فرزانه احمدیان پور نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرزانه احمدیان پور چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرزانه احمدیان پور چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرزانه احمدیان پور مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرزانه احمدیان پور رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرزانه احمدیان پور نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه احمدیان پور چقدر است؟

دربارۀ دکتر فرزانه احمدیان پور

دکتر فرزانه احمدیان پور متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزانه احمدیان پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34867 هستند. آدرس مطب دکتر فرزانه احمدیان پور تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزانه احمدیان پور خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرزانه احمدیان پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزانه احمدیان پور

دکتر فرزانه احمدیان پور دارای مدرک متخصص زنان و دارای برد تخصصی زنان و زایمان هستند. دکتر فرزانه احمدیان پور در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 16 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 13 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزانه احمدیان پور متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.