درمانکده
دکتر ابراهیم عرب پناهان

دکتر ابراهیم عرب پناهان

تهران
4.8
61 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:15

آدرس مطب دکتر ابراهیم عرب پناهان

مطب خیابان ستارخان

خیابان ستارخان - روبروی برق آلستوم - بالای داروخانه شبانه روزی ستارخان

هنوز بیمارهای دکتر ابراهیم عرب پناهان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابراهیم عرب پناهان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابراهیم عرب پناهان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابراهیم عرب پناهان چیست؟

دکتر ابراهیم عرب پناهان فلوشیپ جراحی زانو هستند.

زودترین نوبت دکتر ابراهیم عرب پناهان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابراهیم عرب پناهان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابراهیم عرب پناهان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم عرب پناهان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابراهیم عرب پناهان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابراهیم عرب پناهان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم عرب پناهان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم عرب پناهان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ابراهیم عرب پناهان

دکتر ابراهیم عرب پناهان فلوشیپ جراحی زانو به شماره نظام پزشکی 22078 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 31 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر ابراهیم عرب پناهان: خیابان ستارخان - روبروی برق آلستوم - بالای داروخانه شبانه روزی ستارخان

تجربه دکتر ابراهیم عرب پناهان

دکتر ابراهیم عرب پناهان متخصص ارتوپدی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ابراهیم عرب پناهان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ابراهیم عرب پناهان فلوشیپ جراحی زانو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر