درمانکده
دکتر رویا دریانورد

دکتر رویا دریانورد

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:30

آدرس مطب دکتر رویا دریانورد

مطب میدان فاطمی

میدان فاطمی، میدان گلها، بلوار گلها، تقاطع هشت بهشت و مظفری خواه، جنب داروخانه دکتر بهمن، طبقه 3 غربی

هنوز بیمارهای دکتر رویا دریانورد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رویا دریانورد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رویا دریانورد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رویا دریانورد چیست؟

دکتر رویا دریانورد متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر رویا دریانورد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رویا دریانورد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رویا دریانورد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رویا دریانورد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رویا دریانورد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رویا دریانورد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رویا دریانورد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رویا دریانورد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رویا دریانورد

دکتر رویا دریانورد متخصص کودکان به شماره نظام پزشکی 33081 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر رویا دریانورد: میدان فاطمی، میدان گلها، بلوار گلها، تقاطع هشت بهشت و مظفری خواه، جنب داروخانه دکتر بهمن، طبقه 3 غربی

تجربه دکتر رویا دریانورد

دکتر رویا دریانورد متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر رویا دریانورد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر رویا دریانورد متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر