درمانکده
دکتر سپیده امین صادقیه

دکتر سپیده امین صادقیه

تهران
4.8
28 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سپیده امین صادقیه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر سپیده امین صادقیه

مطب میدان آرژانتین

میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه 3

هنوز بیمارهای دکتر سپیده امین صادقیه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سپیده امین صادقیه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سپیده امین صادقیه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سپیده امین صادقیه چیست؟

دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سپیده امین صادقیه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سپیده امین صادقیه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سپیده امین صادقیه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سپیده امین صادقیه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سپیده امین صادقیه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سپیده امین صادقیه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سپیده امین صادقیه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپیده امین صادقیه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سپیده امین صادقیه

دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سپیده امین صادقیه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 32484 هستند. آدرس مطب دکتر سپیده امین صادقیه میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه 3 است. شما میتوانید از دکتر سپیده امین صادقیه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سپیده امین صادقیه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سپیده امین صادقیه

دکتر سپیده امین صادقیه دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سپیده امین صادقیه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر