درمانکده
دکتر فائزه طلاچیان

دکتر فائزه طلاچیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فائزه طلاچیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فائزه طلاچیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فائزه طلاچیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فائزه طلاچیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فائزه طلاچیان چیست؟

دکتر فائزه طلاچیان متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فائزه طلاچیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فائزه طلاچیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فائزه طلاچیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فائزه طلاچیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فائزه طلاچیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فائزه طلاچیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فائزه طلاچیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فائزه طلاچیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر فائزه طلاچیان

دکتر فائزه طلاچیان متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فائزه طلاچیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44500 هستند. آدرس مطب دکتر فائزه طلاچیان تهران است. شما میتوانید از دکتر فائزه طلاچیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فائزه طلاچیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فائزه طلاچیان

دکتر فائزه طلاچیان دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فائزه طلاچیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فائزه طلاچیان متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر