درمانکده
دکتر سید علی صفوی نائینی

دکتر سید علی صفوی نائینی

تهران
4.4
122 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید علی صفوی نائینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر سید علی صفوی نائینی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، تقاطع خیابان سعادت آباد و بلوار دریا، روبروی مسجد قدس، پلاک 47، ساختمان پزشکان شماره 1، طبقه 3

هنوز بیمارهای دکتر سید علی صفوی نائینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر سید علی صفوی نائینی

gallery-744
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید علی صفوی نائینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید علی صفوی نائینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید علی صفوی نائینی چیست؟

دکتر سید علی صفوی نائینی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید علی صفوی نائینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید علی صفوی نائینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید علی صفوی نائینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید علی صفوی نائینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید علی صفوی نائینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید علی صفوی نائینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید علی صفوی نائینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی صفوی نائینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید علی صفوی نائینی

دکتر سید علی صفوی نائینی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید علی صفوی نائینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33786 هستند. آدرس مطب دکتر سید علی صفوی نائینی سعادت آباد، تقاطع خیابان سعادت آباد و بلوار دریا، روبروی مسجد قدس، پلاک 47، ساختمان پزشکان شماره 1، طبقه 3 است. شما میتوانید از دکتر سید علی صفوی نائینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید علی صفوی نائینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید علی صفوی نائینی

دکتر سید علی صفوی نائینی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید علی صفوی نائینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید علی صفوی نائینی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر