درمانکده
دکتر سید محمد دولابی

دکتر سید محمد دولابی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید محمد دولابی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید محمد دولابی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید محمد دولابی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید محمد دولابی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید محمد دولابی چیست؟

دکتر سید محمد دولابی فوق تخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید محمد دولابی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید محمد دولابی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید محمد دولابی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید محمد دولابی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید محمد دولابی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید محمد دولابی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید محمد دولابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد دولابی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سید محمد دولابی

دکتر سید محمد دولابی فوق تخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمد دولابی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132475 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمد دولابی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمد دولابی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محمد دولابی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمد دولابی

دکتر سید محمد دولابی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمد دولابی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمد دولابی فوق تخصص جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر