درمانکده
دکتر شهرام اکرمی

دکتر شهرام اکرمی

تهران
4.8
11 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهرام اکرمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهرام اکرمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرام اکرمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرام اکرمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرام اکرمی چیست؟

دکتر شهرام اکرمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرام اکرمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرام اکرمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرام اکرمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرام اکرمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرام اکرمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرام اکرمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرام اکرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام اکرمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شهرام اکرمی

دکتر شهرام اکرمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرام اکرمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33078 هستند. آدرس مطب دکتر شهرام اکرمی تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرام اکرمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرام اکرمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرام اکرمی

دکتر شهرام اکرمی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرام اکرمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام اکرمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر