نوبت دهی دکتر ابوالفضل نظری حسینی  متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر ابوالفضل نظری حسینی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
شماره نظام پزشکی : 69019
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر ابوالفضل نظری حسینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفضل نظری حسینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ابوالفضل نظری حسینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل نظری حسینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ابوالفضل نظری حسینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ابوالفضل نظری حسینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل نظری حسینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل نظری حسینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر ابوالفضل نظری حسینی

دکتر ابوالفضل نظری حسینی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالفضل نظری حسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 69019 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالفضل نظری حسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر ابوالفضل نظری حسینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابوالفضل نظری حسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالفضل نظری حسینی

دکتر ابوالفضل نظری حسینی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. دکتر ابوالفضل نظری حسینی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 1 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 1 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفضل نظری حسینی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.