درمانکده
دکتر حبیب سهیلی

دکتر حبیب سهیلی

تهران
4.8
62 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر حبیب سهیلی

مطب بلوار مرزداران

بلوار مرزداران - بین آریافر و سرسبز - بعد از بانک رفاه - پلاک 80 - واحد 5

مطب تهرانپارس

تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس (خیابان حجربن عدی) - خیابان ریحانچی (خیابان 188) - پلاک 1 - ساختمان پزشکان امید - طبقه 5 - واحد 14

هنوز بیمارهای دکتر حبیب سهیلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حبیب سهیلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حبیب سهیلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حبیب سهیلی چیست؟

دکتر حبیب سهیلی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر حبیب سهیلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حبیب سهیلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حبیب سهیلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حبیب سهیلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حبیب سهیلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حبیب سهیلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حبیب سهیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب سهیلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حبیب سهیلی

دکتر حبیب سهیلی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به شماره نظام پزشکی 82087 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حبیب سهیلی: بلوار مرزداران - بین آریافر و سرسبز - بعد از بانک رفاه - پلاک 80 - واحد 5 و تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس (خیابان حجربن عدی) - خیابان ریحانچی (خیابان 188) - پلاک 1 - ساختمان پزشکان امید - طبقه 5 - واحد 14

تجربه دکتر حبیب سهیلی

دکتر حبیب سهیلی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی و متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حبیب سهیلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حبیب سهیلی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر