درمانکده
دکتر هوشنگ گرجی پور

دکتر هوشنگ گرجی پور

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر هوشنگ گرجی پور

مطب تهران

تهران - جنت آباد جنوبی - نرسیده به کاشانی - نبش خیابان نیرو - ساختمان آتام - طبقه سوم - واحد 44

هنوز بیمارهای دکتر هوشنگ گرجی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هوشنگ گرجی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هوشنگ گرجی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هوشنگ گرجی پور چیست؟

دکتر هوشنگ گرجی پور فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر هوشنگ گرجی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هوشنگ گرجی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هوشنگ گرجی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هوشنگ گرجی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هوشنگ گرجی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هوشنگ گرجی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ گرجی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ گرجی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هوشنگ گرجی پور

دکتر هوشنگ گرجی پور فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به شماره نظام پزشکی هوشنگ گرجي پور یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 22 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر هوشنگ گرجی پور: تهران - جنت آباد جنوبی - نرسیده به کاشانی - نبش خیابان نیرو - ساختمان آتام - طبقه سوم - واحد 44

تجربه دکتر هوشنگ گرجی پور

دکتر هوشنگ گرجی پور فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی و متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر هوشنگ گرجی پور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر هوشنگ گرجی پور فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر