درمانکده
مریم السادات ضیائی طباطبایی

مریم السادات ضیائی طباطبایی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مریم السادات ضیائی طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مریم السادات ضیائی طباطبایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مریم السادات ضیائی طباطبایی چیست؟

مریم السادات ضیائی طباطبایی کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت مریم السادات ضیائی طباطبایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مریم السادات ضیائی طباطبایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مریم السادات ضیائی طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مریم السادات ضیائی طباطبایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مریم السادات ضیائی طباطبایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مریم السادات ضیائی طباطبایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مریم السادات ضیائی طباطبایی چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم السادات ضیائی طباطبایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره مریم السادات ضیائی طباطبایی

مریم السادات ضیائی طباطبایی کارشناس مامایی به شماره نظام روانشناسی م 777 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 33 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه مریم السادات ضیائی طباطبایی

مریم السادات ضیائی طباطبایی کارشناس مامایی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مریم السادات ضیائی طباطبایی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مریم السادات ضیائی طباطبایی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر