نوبت دهی دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی  کارشناس مامایی

مریم السادات ضیائی طباطبایی

کارشناس مامایی
شماره نظام پزشکی : م 777
تجربه 33سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 2

چطور می‌توانم از دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم السادات ضیائی طباطبایی چقدر است؟

دربارۀ مریم السادات ضیائی طباطبایی

مریم السادات ضیائی طباطبایی کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. مریم السادات ضیائی طباطبایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 33 سال و به شمارۀ نظام پزشکی م 777 هستند. آدرس مطب مریم السادات ضیائی طباطبایی تهران است. شما میتوانید از مریم السادات ضیائی طباطبایی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین مریم السادات ضیائی طباطبایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مریم السادات ضیائی طباطبایی

مریم السادات ضیائی طباطبایی دارای مدرک کارشناس مامایی و سابقه کاری فعالیت در مطب خصوصی از سال 1371 هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مریم السادات ضیائی طباطبایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مریم السادات ضیائی طباطبایی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.