نوبت دهی دکتر آمنه شیرین ظفرقندی  متخصص زنان

دکتر آمنه شیرین ظفرقندی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 22536
تجربه 36سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر آمنه شیرین ظفرقندی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر آمنه شیرین ظفرقندی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر آمنه شیرین ظفرقندی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر آمنه شیرین ظفرقندی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر آمنه شیرین ظفرقندی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر آمنه شیرین ظفرقندی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر آمنه شیرین ظفرقندی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر آمنه شیرین ظفرقندی چقدر است؟

دربارۀ دکتر آمنه شیرین ظفرقندی

دکتر آمنه شیرین ظفرقندی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آمنه شیرین ظفرقندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 36 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22536 هستند. آدرس مطب دکتر آمنه شیرین ظفرقندی تهران است. شما میتوانید از دکتر آمنه شیرین ظفرقندی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آمنه شیرین ظفرقندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آمنه شیرین ظفرقندی

دکتر آمنه شیرین ظفرقندی دارای مدرک متخصص زنان و دارای برد تخصصی زنان، زایمان و نازایی و سابقه کاری از سال 1375 تا به امروز به طور اختصاصی در زمینه نازایی فعالیت دارند. و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی هستند. دکتر آمنه شیرین ظفرقندی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 29 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 25 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آمنه شیرین ظفرقندی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.