درمانکده
دکتر زیبا امیدوارطهرانی

دکتر زیبا امیدوارطهرانی

تهران
4.8
12 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 17:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر زیبا امیدوارطهرانی

مطب بلوار کشاورز

بلوار کشاورز - بین کارگر و جمالزاده - ساختمان پزشکان بهار - طبقه سوم - واحد14

هنوز بیمارهای دکتر زیبا امیدوارطهرانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زیبا امیدوارطهرانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زیبا امیدوارطهرانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زیبا امیدوارطهرانی چیست؟

دکتر زیبا امیدوارطهرانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر زیبا امیدوارطهرانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زیبا امیدوارطهرانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زیبا امیدوارطهرانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زیبا امیدوارطهرانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زیبا امیدوارطهرانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زیبا امیدوارطهرانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زیبا امیدوارطهرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زیبا امیدوارطهرانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زیبا امیدوارطهرانی

دکتر زیبا امیدوارطهرانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زیبا امیدوارطهرانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 82575 هستند. آدرس مطب دکتر زیبا امیدوارطهرانی بلوار کشاورز - بین کارگر و جمالزاده - ساختمان پزشکان بهار - طبقه سوم - واحد14 است. شما میتوانید از دکتر زیبا امیدوارطهرانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زیبا امیدوارطهرانی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر زیبا امیدوارطهرانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زیبا امیدوارطهرانی

دکتر زیبا امیدوارطهرانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زیبا امیدوارطهرانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زیبا امیدوارطهرانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر