نوبت دهی دکتر زیبا امیدوارطهرانی  متخصص زنان

دکتر زیبا امیدوارطهرانی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 82575
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 16سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 19 فروردین
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر زیبا امیدوارطهرانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر زیبا امیدوارطهرانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر زیبا امیدوارطهرانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر زیبا امیدوارطهرانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر زیبا امیدوارطهرانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر زیبا امیدوارطهرانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر زیبا امیدوارطهرانی چقدر است؟

Item 1 of 15

دربارۀ دکتر زیبا امیدوارطهرانی

دکتر زیبا امیدوارطهرانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زیبا امیدوارطهرانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 82575 هستند. آدرس مطب دکتر زیبا امیدوارطهرانی بلوار کشاورز - بین کارگر و جمالزاده - ساختمان پزشکان بهار - طبقه سوم - واحد14 است. شما میتوانید از دکتر زیبا امیدوارطهرانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زیبا امیدوارطهرانی 19 فروردین است. بیماران و مراجعین دکتر زیبا امیدوارطهرانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زیبا امیدوارطهرانی

دکتر زیبا امیدوارطهرانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. دکتر زیبا امیدوارطهرانی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 12 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 12 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زیبا امیدوارطهرانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.