درمانکده
دکتر حسن هشیار

دکتر حسن هشیار

تهران
5
37 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر حسن هشیار

مطب سعادت آباد

سعادت آباد - بلوار دریا - جنب داروخانه دریا - طبقه دوم

مطب میدان کتاب

میدان کتاب- بلوار فرحزادی- نبش خروجی هاشمی رفسنجانی غرب- روبروی بانک آینده- پلاک ۶۰- طبقه ۲- واحد ۷

هنوز بیمارهای دکتر حسن هشیار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن هشیار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن هشیار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن هشیار چیست؟

دکتر حسن هشیار فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن هشیار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن هشیار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن هشیار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن هشیار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن هشیار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن هشیار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن هشیار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن هشیار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسن هشیار

دکتر حسن هشیار فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی به شماره نظام پزشکی 70505 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حسن هشیار: سعادت آباد - بلوار دریا - جنب داروخانه دریا - طبقه دوم و میدان کتاب- بلوار فرحزادی- نبش خروجی هاشمی رفسنجانی غرب- روبروی بانک آینده- پلاک ۶۰- طبقه ۲- واحد ۷

تجربه دکتر حسن هشیار

دکتر حسن هشیار متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حسن هشیار مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حسن هشیار فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر