نوبت دهی دکتر محمد جواد طاهری محمودی  متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر محمد جواد طاهری محمودی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
شماره نظام پزشکی : 61199
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمد جواد طاهری محمودی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمد جواد طاهری محمودی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمد جواد طاهری محمودی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمد جواد طاهری محمودی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمد جواد طاهری محمودی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمد جواد طاهری محمودی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمد جواد طاهری محمودی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمد جواد طاهری محمودی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمد جواد طاهری محمودی

دکتر محمد جواد طاهری محمودی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد جواد طاهری محمودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 61199 هستند. آدرس مطب دکتر محمد جواد طاهری محمودی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد جواد طاهری محمودی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد جواد طاهری محمودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد جواد طاهری محمودی

دکتر محمد جواد طاهری محمودی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد جواد طاهری محمودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد جواد طاهری محمودی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.