مشاوره با بهترین دکتر آنلاین آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی)

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

مشاوره آنلاین متخصص آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی)

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

پزشکی که در تشخیص و درمان آسیب های ورزشی، عوارض موجود در ساختمان استخوانی، عضلانی و سیستم حرکتی بدن ورزشکاران تخصص دارد، متخصص آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) نامیده می شود. تمام حرکات ما با دخالت بافت ها و استخوان هایمان انجام می شود؛ وجود یک عارضه، ناراحتی، سفتی و شکنندگی در هر یک از این دو بخش مهم می تواند تمامی عملکرد بدن ما را مختل کند و حتی انجام کارهای ساده روزمره نیز برایمان غیرممکن شود. دکتر آسیب‌ های ورزشی عضلانی (اسکلتی) بهترین مرجع برای درمان و رفع نشانه‌های مشکلات و دردهای استخوانی و عضلانی است.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) مراجعه کنید عبارتند از درد شدید زانو، درد شدید مچ پا، تورم ماهیچه ها، وجود درد در ناحیه استخوان ساق پا، شکستگی ها، سوختگی ها، درد آرنج، درد در ناحیه دست و مچ دست، درد در ناحیه کمر و گردن، درد شانه، درد در ناحیه لگن، سستی و مورمور شدن، دشواری استفاده از اندام آسیب دیده (راه رفتن، بلند کردن دست و...)، تحرک محدود یک مفصل، خونریزی یا آسیب پوست، نشانه هایی از عفونت، ناتوانی در قرار دادن وزن در یک اندام.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) بسیار پیش رونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هرچه سریع تر و زودتر دارند. از مهم ترین بیماری های مربوط به این بخش می توان به درد های شدید در نواحی مختلف بدن مانند: کمر، گردن، شانه، زانو، ساق پا، قوزک‌پا، مچ پا، مچ دست، لگن، آرنج و...، کبودی و کوفتگی ناشی از ضربه مستقیم، کشیدگی یا پارگی ماهیچه و تاندون، کشیدگی و پارگی رباط ها، زخم ناشی از پارگی پوست، شکستگی ها، التهاب تاندون، التهاب کیسه زلالی، آسیب مفصل زانو، صدمات روتاتور کاف شانه، در رفتگی ها، پیچ خوردگی ها و هماتوم اشاره کرد.

متخصص آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) در تمام گروه های سنی کودکان و نوجوانان، بزرگسالان با بهره‌گیری از روش های درمانی گوناگون مانند ورزش درمانی، پلاکت درمانی، طب سوزنی، تیپینگ، تزریق داخل مفصل به درمان و بهبود آنها می پردازد.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین‌ پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان آسیب های ورزشی عضلانی (اسکلتی) مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص آسیب های ورزشی عضلانی(اسکلتی) را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20