درمانکده
دکتر مرتضی آقایی افشار

دکتر مرتضی آقایی افشار

تهران
5.0
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی آقایی افشار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی آقایی افشار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی آقایی افشار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی آقایی افشار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی آقایی افشار چیست؟

دکتر مرتضی آقایی افشار متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی آقایی افشار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی آقایی افشار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی آقایی افشار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی آقایی افشار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی آقایی افشار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی آقایی افشار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی آقایی افشار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی آقایی افشار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرتضی آقایی افشار

دکتر مرتضی آقایی افشار متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرتضی آقایی افشار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 93459 هستند. آدرس مطب دکتر مرتضی آقایی افشار تهران است. شما میتوانید از دکتر مرتضی آقایی افشار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرتضی آقایی افشار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرتضی آقایی افشار

دکتر مرتضی آقایی افشار دارای مدرک متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرتضی آقایی افشار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی آقایی افشار متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر