مشاوره با بهترین دکتر آنلاین جراحی مغز و اعصاب

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین جراحی مغز و اعصاب مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

مشاوره آنلاین جراح مغز و اعصاب

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

مشاوره آنلاین متخصص جراحی مغز و اعصاب

پزشکی که در زمینه پیشگیری، تشخیص، جراحی‌ مغز و توانبخشی اختلالاتی که بر هر بخش از دستگاه عصبی شامل اعصاب پیرامونی، مغز، نخاع، اعصاب محیطی و دستگاه عروقی مغزی خارج از جمجمه تخصص دارد، جراح مغز و اعصاب نامیده می شود. بیماری های سیستم عصبی به سه گروه تقسیم می شوند و جراح مغز و اعصاب به درمان بیمارانی که از طریق جراحی و دستگاه های پزشکی می توان به آنها کمک کرد می پردازند.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید عبارتند از سردردهای غیرمنتظره و مداوم، سرگیجه و احساس سبکی در سر، غش کردن و بیهوشی موقت، اختلال در راه رفتن و حفظ تعادل، اختلال در حافظه، اختلال در تکلم و صحبت کردن، مشکلات شنوایی، از دست دادن تدریجی احساس و حرکت در یک دست یا پا، استفراغ و حالت تهوع به دلایل ناشناخته، اختلالات بینایی، دردهای شدید در ناحیه کمر گردن و قفسه سینه، ضعف عضلانی، پایین آمدن سطح هوشیاری، تشنج و هر گونه اختلال در حواس پنجگانه.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به مغز و اعصاب بسیار پیش رونده هستند و و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هر چه سریعتر و زودتر دارند. از مهم‌ ترین بیماری‌ های مربوط به این بخش می‌ توان به تومورهای مغزی، ضربه مغزی، خونریزی های مغزی مانند خونریزی های ناشی از اختلالات عروقی مغز، وجود آب در مغز، آسیب سر آسیب به طناب نخاعی، خونریزی های درون سلولی و بین بافتی، تنگی کانال نخاعی ستون فقرات، در رفتگی دیسک در سراسر ستون فقرات، فتق دیسک بین مهره ای، ضربه های ستون فقرات و آسیب های نخاعی و تومورهای نخاعی، تومورها و ضایعات اعصاب محیطی، درد های غیر قابل کنترل، دردهای بیماران سرطانی، دردهای ناشی از آسیب های نخاعی، عفونت های مغز و نخاع، درمان ناهنجاری های عروق مغز و نخاع از طریق داخل رگ، گامانایف، اختلالات حافظه مانند آلزایمر، بیماری های حرکتی مانند پارکینسون، انواع لرزش و تومور دست، تومور هیپوفیز و جراحی اعصاب اطفال اشاره کرد.

متخصص جراح مغز و اعصاب با گذراندن دوره هایی از جمله برد تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات، فلوشیپ جراحی مغز، فلوشیپ جراحی ستون فقرات، فلوشیپ اینترنشن یا جراحی بسته مغز و نخاع، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام انواع روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می گذراند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور جراح مغز و اعصاب در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب جراح و مغز و اعصاب بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان جراح مغز و اعصاب مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر جراحی مغز و اعصاب مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص جراحی مغز و اعصاب را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر جراحی مغز و اعصاب مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص جراحی مغز و اعصاب را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص جراحی مغز و اعصاب را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20