مشاوره با بهترین دکتر آنلاین مغز و اعصاب(نورولوژی)

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین مغز و اعصاب(نورولوژی) مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

مشاوره آنلاین متخصص مغز و اعصاب

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

مشاوره آنلاین متخصص مغز و اعصاب

سیستم عصبی انسان به دو دسته‌ی کلی اعصاب مرکزی (مغز و نخاع) و اعصاب محیطی (اعصاب و نورون‌های عضلات) تقسیم می‌شود. تمام بیماری‌هایی که هر یک از این قسمت‌ها را درگیر کند، توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب درمان می‌شوند.

پزشک مغز و اعصاب بیماریهایی از قبیل انواع سردردها، سرگیجه، بیماری‎ های اعصاب محیطی، اختلالات راه رفتن و تعادل، کاهش سطح هوشیاری و بیهوشی گذرا، تشنج‎ها، فراموشی و انواع اختلال حافظه شامل دمانس فرونتوتمپورال، دمانس عروقی و ... ، کمردرد مزمن، لرزش بدن، اختلالات خواب، سکته‌مغزی، ام اس، مننژیت،صرع، بیماریهای حرکتی مثل پارکینسون، انواع لرزش و تومور دست و سر، نوروپاتی، میوپاتی و... را تشخیص داده و با روش غیر جراحی درمان می‌کند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور مغز و اعصاب در تهران را فراهم کرده است. برای بررسی بیماری های مغز و اعصاب ابتدا به یک متخصص مغز و اعصاب خوب مراجعه کنید چرا که در صورت نیاز به مراجعه به جراح مغز و اعصاب ، پزشک متخصص بیمار را به یک جراح خوب ارجاع می دهد.

برای انتخاب یک پزشک خوب مغز و اعصاب بدون نیاز به تماس با مطب یا مراجعه حضوری، به لیست بهترین پزشکان مغز و اعصاب مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب، نوبت خود را آنلاین و تنها در چند گام ساده رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر مغز و اعصاب(نورولوژی) مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر مغز و اعصاب(نورولوژی) مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20