مشاوره با بهترین دکتر آنلاین بیهوشی

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین بیهوشی مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

مشاوره آنلاین متخصص بیهوشی

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

مشاوره آنلاین متخصص بیهوشی

پزشکی که در مدیریت درد، بیهوشی های قبل، در حین و پس از عمل جراحی، انواع بی حسی ها، مراقبت های ویژه، همچنین وضعیت های اورژانسی و انجام عمل احیای قلبی و ریوی تخصص دارد، متخصص آنلاین بیهوشی نامیده می شود. دکتر بیهوشی در طول جراحی بیمار را زیر نظر داشته، کارکرد سیستم قلبی و تنفسی او را کنترل و پاسخ به هر تغییری را بررسی می کند. در صورت لزوم، تزریق خون و دیگر فرآورده های خونی در حین جراحی و مراقبت از بیمار در صورت نیاز به بودن بیمار در بخش مراقبت های ویژه هم به عهده متخصص بیهوشی است.

کنترل درد بیماری های صعب العلاج که متخصصین رشته های دیگر نمی توانند آن درد را به خوبی کنترل کنند. پس از مراجعه این بیماران به کلینیک های درد، دکتر آنلاین بیهوشی از روش هایی که به طور عمده براساس فلج کردن موضعی اعصاب انتقال دهنده حس درد کار می کنند، استفاده می کنند.

کنترل سیستم قلبی عروقی و تنفسی بیماران بدحال که در آی سی یو بستری شده اند که برخی از این بیماران به دستگاه های تنفس مصنوعی و یا داروهای خاص نیاز دارند.

احیا و مراقبت بسیار نزدیک از فردی که قلبش از کار افتاده و در شرف مرگ است. وقتی بیماری در بیمارستان دچار ایست قلبی عروقی می شود، متخصص بیهوشی آنلاین و دستیاران او به بیمار در ادامه زندگی و بقا کمک می کنند.

از وظایف متخصص بیهوشی عبارتند از بررسی پرونده بیمار و گرفتن اطلاعات لازم از وضعیت او، صحبت کردن و دادن توضیحات لازم و آرام کردن بیمار، آماده کردن بیمار برای عمل جراحی و بیهوشی، بیهوش کردن بیمار، کاهش درد بعد از عمل، مدیریت دردهای حاد و مزمن، آرام کردن یا بیهوش کردن برخی از بیماران در هنگام انجام عملیات خاص پزشکی از جمله پرتودرمانی یا رادیولوژی.

از وظایف کارشناس بیهوشی می توان به استرلیزه کردن و آماده کردن دستگاه های مربوط به بیهوشی در اتاق عمل، آماده کردن داروها و سایر تجهیزات بیهوشی، تزریق داروها، خون یا فرآورده های خونی به بیمار مطابق با دستور متخصص بیهوشی، کمک به متخصص بیهوشی در امور مختلف مانند هوشبری، احیای قلبی و ریوی و...، آماده کردن اولیه بیمار برای بیهوشی، انجام برخی از بیهوشی های سطحی زیر نظر متخصص بیهوشی، مراقبت قلبی و تنفسی مداوم از بیمار در طول عمل و انجام مراقبت های ویژه از بیماران بدحال اشاره کرد.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور بیهوشی در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب بیهوشی بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان بیهوشی مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص بیهوشی نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر بیهوشی مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص بیهوشی را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر بیهوشی مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص بیهوشی را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص بیهوشی را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20