درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سارا کاویانی

مطب کرج

کرج - جهانشهر - میدان معدنی - خیابان مهران - روبروی بیماراستان معدنی - پلاک 36 - مجتمع جهانشهر - طبقه 4 - واحد 8 09014791600

هنوز بیمارهای دکتر سارا کاویانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سارا کاویانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سارا کاویانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سارا کاویانی چیست؟

دکتر سارا کاویانی متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی هستند.

زودترین نوبت دکتر سارا کاویانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سارا کاویانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سارا کاویانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سارا کاویانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سارا کاویانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سارا کاویانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سارا کاویانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا کاویانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سارا کاویانی

دکتر سارا کاویانی متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی به شماره نظام پزشکی 91643 یکی از پزشکان کرج با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سارا کاویانی: کرج - جهانشهر - میدان معدنی - خیابان مهران - روبروی بیماراستان معدنی - پلاک 36 - مجتمع جهانشهر - طبقه 4 - واحد 8 09014791600

تجربه دکتر سارا کاویانی

دکتر سارا کاویانی متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی و متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سارا کاویانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سارا کاویانی متخصص حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر