درمانکده
دکتر حسن فضلی

دکتر حسن فضلی

تهران
5.0
55 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر حسن فضلی

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - صد متر بالاتر از مترو قلهک - کوچه سجاد - ساختمان پزشکان سجاد - پلاک 68 - طبقه 2 - واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر حسن فضلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر حسن فضلی

gallery-153
gallery-154
gallery-155
gallery-156
gallery-157
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن فضلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن فضلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن فضلی چیست؟

دکتر حسن فضلی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن فضلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن فضلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن فضلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن فضلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن فضلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن فضلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن فضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن فضلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسن فضلی

دکتر حسن فضلی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن فضلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 58792 هستند. آدرس مطب دکتر حسن فضلی خیابان شریعتی - صد متر بالاتر از مترو قلهک - کوچه سجاد - ساختمان پزشکان سجاد - پلاک 68 - طبقه 2 - واحد 4 است. شما میتوانید از دکتر حسن فضلی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسن فضلی 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حسن فضلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن فضلی

دکتر حسن فضلی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن فضلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن فضلی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر