درمانکده
دکتر مهدی فرزانه

دکتر مهدی فرزانه

تهران
4.8
21 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر مهدی فرزانه

مطب فلکه سوم تهرانپارس

فلکه سوم تهرانپارس - ضلع شمال غربی میدان - ساختمان پزشکان پارسیان - طبقه 3 - واحد 10

هنوز بیمارهای دکتر مهدی فرزانه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی فرزانه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی فرزانه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی فرزانه چیست؟

دکتر مهدی فرزانه متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی فرزانه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی فرزانه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی فرزانه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی فرزانه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی فرزانه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی فرزانه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی فرزانه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی فرزانه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهدی فرزانه

دکتر مهدی فرزانه متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی فرزانه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 118210 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی فرزانه فلکه سوم تهرانپارس - ضلع شمال غربی میدان - ساختمان پزشکان پارسیان - طبقه 3 - واحد 10 است. شما میتوانید از دکتر مهدی فرزانه خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهدی فرزانه 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهدی فرزانه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی فرزانه

دکتر مهدی فرزانه دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی فرزانه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی فرزانه متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر