درمانکده
دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری

دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری

تهران
5.0
41 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری چیست؟

دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری

دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60687 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری

دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا سلیمانپور اهری متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر