درمانکده
دکتر ربابه محمدبیگی

دکتر ربابه محمدبیگی

تهران
4.5
10 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر ربابه محمدبیگی

مطب میدان ونک

میدان ونک - کوچه صانعی - ساختمان صدف - طبقه دوم - واحد 26 غربی ( با توجه به امکان معطلی در مطب، لطفا همکاری لازم با منشی مطب را مد نظر داشته باشید.)

هنوز بیمارهای دکتر ربابه محمدبیگی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ربابه محمدبیگی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ربابه محمدبیگی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ربابه محمدبیگی چیست؟

دکتر ربابه محمدبیگی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ربابه محمدبیگی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ربابه محمدبیگی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ربابه محمدبیگی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ربابه محمدبیگی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ربابه محمدبیگی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ربابه محمدبیگی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ربابه محمدبیگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ربابه محمدبیگی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ربابه محمدبیگی

دکتر ربابه محمدبیگی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 26318 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 29 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر ربابه محمدبیگی: میدان ونک - کوچه صانعی - ساختمان صدف - طبقه دوم - واحد 26 غربی ( با توجه به امکان معطلی در مطب، لطفا همکاری لازم با منشی مطب را مد نظر داشته باشید.)

تجربه دکتر ربابه محمدبیگی

دکتر ربابه محمدبیگی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ربابه محمدبیگی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ربابه محمدبیگی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر