درمانکده
دکتر ژاله محمدپور

دکتر ژاله محمدپور

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:30

آدرس مطب دکتر ژاله محمدپور

مطب میدان ونک

میدان ونک - ضلع شمالی میدان - خیابان نگار - پلاک ۳۳ - مرکز ناباروری بهاران نگار (نوبت رزرو شده زمان حضور شما میباشد. سپاس از صبوری شما)

مطب کرج

کرج - عظیمیه - گلستان ۱۸ - پلاک ۱۵۱ (نوبت رزرو شده زمان حضور شما میباشد. سپاس از صبوری شما)

هنوز بیمارهای دکتر ژاله محمدپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ژاله محمدپور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ژاله محمدپور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ژاله محمدپور چیست؟

دکتر ژاله محمدپور فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر ژاله محمدپور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ژاله محمدپور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ژاله محمدپور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ژاله محمدپور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ژاله محمدپور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ژاله محمدپور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ژاله محمدپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ژاله محمدپور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ژاله محمدپور

دکتر ژاله محمدپور فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی به شماره نظام پزشکی 75400 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 16 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر ژاله محمدپور: میدان ونک - ضلع شمالی میدان - خیابان نگار - پلاک ۳۳ - مرکز ناباروری بهاران نگار (نوبت رزرو شده زمان حضور شما میباشد. سپاس از صبوری شما) و کرج - عظیمیه - گلستان ۱۸ - پلاک ۱۵۱ (نوبت رزرو شده زمان حضور شما میباشد. سپاس از صبوری شما)

تجربه دکتر ژاله محمدپور

دکتر ژاله محمدپور فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی و متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ژاله محمدپور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ژاله محمدپور فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر