درمانکده
دکتر الهام محمدی

دکتر الهام محمدی

تهران
4.6
9 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

130,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر الهام محمدی

مطب تهران

تهران، خیابان 20متری شمشیری، روبروی دانشگاه شهید ستاری، ساختمان افرا، طبقه اول ،واحد اول

هنوز بیمارهای دکتر الهام محمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الهام محمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الهام محمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الهام محمدی چیست؟

دکتر الهام محمدی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر الهام محمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الهام محمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الهام محمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الهام محمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام محمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الهام محمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الهام محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام محمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر الهام محمدی

دکتر الهام محمدی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الهام محمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 112232 هستند. آدرس مطب دکتر الهام محمدی تهران، خیابان 20متری شمشیری، روبروی دانشگاه شهید ستاری، ساختمان افرا، طبقه اول ،واحد اول است. شما میتوانید از دکتر الهام محمدی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر الهام محمدی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر الهام محمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الهام محمدی

دکتر الهام محمدی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الهام محمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الهام محمدی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر