نوبت دهی دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی  متخصص قلب و عروق

دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 38545
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی

دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 38545 هستند. آدرس مطب دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی تهران است. شما میتوانید از دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی

دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میکائیل عظیمی کلخورانی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.