نوبت دهی دکتر عبدالحمید اسماعیلی متخصص قلب و عروق

دکتر عبدالحمید اسماعیلی

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 48788
تجربه 28سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر عبدالحمید اسماعیلی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر عبدالحمید اسماعیلی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالحمید اسماعیلی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر عبدالحمید اسماعیلی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالحمید اسماعیلی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر عبدالحمید اسماعیلی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر عبدالحمید اسماعیلی چقدر است؟

  Item 1 of 15

  دربارۀ دکتر عبدالحمید اسماعیلی

  دکتر عبدالحمید اسماعیلی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالحمید اسماعیلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 48788 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالحمید اسماعیلی جنت آباد مرکزی - نرسیده به آبشناسان - جنب نسترن 2 - درمانگاه شبانه روزی جنت آباد - ساختمان پزشکان طبقه 2 است. شما میتوانید از دکتر عبدالحمید اسماعیلی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالحمید اسماعیلی 17 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالحمید اسماعیلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر عبدالحمید اسماعیلی

  دکتر عبدالحمید اسماعیلی دارای مدرک متخصص قلب و عروق و دارای برد تخصصی قلب و عروق از فرانسه هستند. دکتر عبدالحمید اسماعیلی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 19 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 18 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالحمید اسماعیلی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.