درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر میرکمال هادیانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر میرکمال هادیانی

مطب فلکه اول صادقیه

فلکه اول صادقیه، جنب بانک سپه - طبقه فوقانی آزمایشگاه صادقیه

هنوز بیمارهای دکتر میرکمال هادیانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میرکمال هادیانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میرکمال هادیانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میرکمال هادیانی چیست؟

دکتر میرکمال هادیانی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر میرکمال هادیانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میرکمال هادیانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میرکمال هادیانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میرکمال هادیانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میرکمال هادیانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میرکمال هادیانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میرکمال هادیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میرکمال هادیانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر میرکمال هادیانی

دکتر میرکمال هادیانی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به شماره نظام پزشکی 19995 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 33 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر میرکمال هادیانی: فلکه اول صادقیه، جنب بانک سپه - طبقه فوقانی آزمایشگاه صادقیه

تجربه دکتر میرکمال هادیانی

دکتر میرکمال هادیانی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر میرکمال هادیانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر میرکمال هادیانی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر