درمانکده
دکتر نیما ترجمان پرشکوه

دکتر نیما ترجمان پرشکوه

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:30
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر نیما ترجمان پرشکوه

مطب مشهد

مشهد - حاشیه احمد اباد - بین عارف و پرستار - ساختمان پزشکان سفید - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر نیما ترجمان پرشکوه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیما ترجمان پرشکوه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیما ترجمان پرشکوه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیما ترجمان پرشکوه چیست؟

دکتر نیما ترجمان پرشکوه متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر نیما ترجمان پرشکوه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیما ترجمان پرشکوه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیما ترجمان پرشکوه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیما ترجمان پرشکوه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیما ترجمان پرشکوه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیما ترجمان پرشکوه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیما ترجمان پرشکوه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیما ترجمان پرشکوه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نیما ترجمان پرشکوه

دکتر نیما ترجمان پرشکوه متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیما ترجمان پرشکوه یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 107903 هستند. آدرس مطب دکتر نیما ترجمان پرشکوه مشهد - حاشیه احمد اباد - بین عارف و پرستار - ساختمان پزشکان سفید - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر نیما ترجمان پرشکوه خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نیما ترجمان پرشکوه 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نیما ترجمان پرشکوه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیما ترجمان پرشکوه

دکتر نیما ترجمان پرشکوه دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیما ترجمان پرشکوه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیما ترجمان پرشکوه متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر