دکتر نیما ترجمان پرشکوه

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 14سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 19 فروردین
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر نیما ترجمان پرشکوه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر نیما ترجمان پرشکوه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر نیما ترجمان پرشکوه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر نیما ترجمان پرشکوه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نیما ترجمان پرشکوه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر نیما ترجمان پرشکوه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر نیما ترجمان پرشکوه چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر نیما ترجمان پرشکوه

دکتر نیما ترجمان پرشکوه متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیما ترجمان پرشکوه یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر نیما ترجمان پرشکوه مشهد - حاشیه احمد اباد - بین عارف و پرستار - ساختمان پزشکان سفید - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر نیما ترجمان پرشکوه خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نیما ترجمان پرشکوه 19 فروردین است. بیماران و مراجعین دکتر نیما ترجمان پرشکوه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیما ترجمان پرشکوه

دکتر نیما ترجمان پرشکوه دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیما ترجمان پرشکوه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیما ترجمان پرشکوه متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.