نوبت دهی دکتر سید ابوالقاسم مصطفی  متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)

دکتر سید ابوالقاسم مصطفی

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : 24944
تجربه 30سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید ابوالقاسم مصطفی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید ابوالقاسم مصطفی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید ابوالقاسم مصطفی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید ابوالقاسم مصطفی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید ابوالقاسم مصطفی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید ابوالقاسم مصطفی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید ابوالقاسم مصطفی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید ابوالقاسم مصطفی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید ابوالقاسم مصطفی

دکتر سید ابوالقاسم مصطفی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید ابوالقاسم مصطفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24944 هستند. آدرس مطب دکتر سید ابوالقاسم مصطفی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید ابوالقاسم مصطفی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید ابوالقاسم مصطفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید ابوالقاسم مصطفی

دکتر سید ابوالقاسم مصطفی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. دکتر سید ابوالقاسم مصطفی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 2 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 2 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید ابوالقاسم مصطفی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.