درمانکده
دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری

تهران
4.6
21 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر فرامرز ذاکری

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - بالاتر از بلوار میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - طبقه اول (نوبتها بصورت تقریبی میباشد خواهشمند است جهت اطلاع از زمان دقیق نوبت منتظر تماس منشی بمانید)

هنوز بیمارهای دکتر فرامرز ذاکری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرامرز ذاکری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرامرز ذاکری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرامرز ذاکری چیست؟

دکتر فرامرز ذاکری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر فرامرز ذاکری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرامرز ذاکری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرامرز ذاکری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرامرز ذاکری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرامرز ذاکری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرامرز ذاکری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرامرز ذاکری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرامرز ذاکری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرامرز ذاکری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 90835 هستند. آدرس مطب دکتر فرامرز ذاکری خیابان شریعتی - بالاتر از بلوار میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - طبقه اول (نوبتها بصورت تقریبی میباشد خواهشمند است جهت اطلاع از زمان دقیق نوبت منتظر تماس منشی بمانید) است. شما میتوانید از دکتر فرامرز ذاکری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرامرز ذاکری 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرامرز ذاکری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرامرز ذاکری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرامرز ذاکری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر