نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص بیش فعالی

لیلا طهماسبی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
6 سال تجربه
تهران، خیابان شریعتی
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 13:15
حنیف تابش
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
18 سال تجربه
تهران، سعادت آباد
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

هم‌اکنون
نوید لطف زرعی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
18 سال تجربه
تهران، بلوار استاد معین
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 13:00
اکبر فردی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
18 سال تجربه
تهران، خیابان نبرد
(2 نظر)
5

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 19:00
مرضیه صالحی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
13 سال تجربه
تهران، جنت آباد جنوبی
(4 نظر)
5

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 18:00
زهرا عکاشه
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
13 سال تجربه
تهران، بالاتر از میرداماد
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 16:00
مریم سادات سقایت
دکترای مشاوره
14 سال تجربه
تهران، عباس آباد
(8 نظر)
5

اولین نوبت:

30 خرداد ساعت 10:40
شکوفه شادان
کارشناسی ارشد روانشناسی
7 سال تجربه
تهران، بالاتر از میرداماد
(13 نظر)
4.8

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 14:00
منصور آگاهی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
8 سال تجربه
تهران، یخچال
(80 نظر)
4.8

اولین نوبت:

30 خرداد ساعت 15:00
پریوش خدرزاده
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
25 سال تجربه
تهران، خیابان سرو شرقی
(22 نظر)
4.8

اولین نوبت:

29 خرداد ساعت 13:30
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص بیش فعالی را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای بیش فعالی را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر بیش فعالی نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص بیش فعالی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک بیش فعالی ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص بیش فعالی مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر بیش فعالی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک بیش فعالی از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر بیش فعالی مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های بیش فعالی، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص بیش فعالی را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای بیش فعالی بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص بیش فعالی را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر بیش فعالی مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی برای رزرو نوبت آنلاین

دکتر بیش فعالی

بیش فعالی یک اختلال رفتاری و ذهنی است که به عنوان اختلال نقص توجه نیز شناخته می‌شود. دکتر بیش فعالی با بررسی علائم و نشانه‌های فرد، اختلال را شناسایی و سپس از درمان مناسبی برای او استفاده می‌کند. اختلال بیش فعالی معمولا در کودکان ظاهر می‌شود و ممکن است تا بزرگسالی ادامه داشته باشد. افراد مبتلا به بیش فعالی علائمی نظیر نقص توجه، بی‌قراری و بی‌انضباطی از خود نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید با علائم و نشانه‌های بیش فعالی آشنا شوید.

۱- فعالیت بیش از حد: کودک مبتلا به بیش فعالی به‌طور مداوم حالاتی مثل بی‌قراری، حرکت بی‌مورد و بی‌هدف، دست‌وپا زدن بیش‌ از حد را از خود نشان می‌دهد و نمی‌تواند به آرامی در مکانی بنشیند.

۲- عدم تمرکز: کودک بیش فعال نمی‌تواند به خوبی در یک کار یا بازی خاص تمرکز کند و در پیروی از دستورات یا وظایف ساده مشکل دارد.

۳- ناتوانی در کنترل رفتار: کودک مبتلا به بیش فعالی نمی‌تواند رفتارهای خود را کنترل کند و رعایت کردن نوبت در بازی برای او دشوار است.

۴- بی‌توجهی به جزئیات: کودک بیش فعال در برخی مواقع جزئیات مهم را نادیده می‌گیرد و در یادگیری آموزه‌های جدید بسیار کند عمل می کند.

۵- فراموشی: کودک بیش فعال ممکن است بسیاری از امور را به راحتی فراموش کند و مواردی مثل پوشیدن لباس‌ها یا تکالیف مدرسه را از یاد ببرد.

۶- اختلال در ارتباطات اجتماعی: کودکی که به بیش فعالی مبتلا است، معمولا در برقراری ارتباط با دیگران، مشکل دارد.

فوق تخصص بیش فعالی چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

دکتر بیش فعالی با تشخیص دقیق و شناخت علت بیش فعالی، به درمان این اختلال کمک می‌کند. روش‌ها و رویکردهای مختلفی برای درمان بیش فعالی وجود دارد که معمولا با توجه به شرایط و نیازهای هر فرد متفاوت است. به‌طورکلی، متخصص بیش فعالی برای کمک به درمان بیش فعالی از روش‌های زیر استفاده می‌کند:

۱- داروها: استفاده از داروهای خاص، مثل استیمولان‌ها (متیل‌فنیدات) یا دیگر داروهای موثر در کنترل علائم بیش فعالی مفید هستند. انتخاب داروها و دوز مناسب باید توسط دکتر بیش فعالی انجام ‌شود.

۲- روان‌درمانی: برای کنترل بیش فعالی از انواع روان‌درمانی مانند رفتار درمانی، روان‌درمانی شناختی رفتاری (CBT) و روان‌درمانی خانوادگی استفاده می‌شود.

۳- مشاوره خانواده: دکتر بیش فعالی به خانواده کودک مبتلا به بیش فعالی مشاوره می‌دهد و آن‌ها را راهنمایی می‌کند.

از طرف دیگر پزشک به خانواده کودک بیش فعال کمک می‌کند تا تغییراتی در محیط زندگی کودک انجام دهند و همگی به افزایش تمرکز و کاهش علائم بیش فعالی کودک کمک کنند.

خدمات متخصص بیش فعالی

دکتر بیش فعالی خدمات متنوعی به بیماران ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید با خدمات متخصص بیش فعالی آشنا شوید.

۱- تشخیص بیماری‌های روانی: تشخیص دقیق و صحیح اختلالات روانی مختلف از جمله افسردگی، اضطراب و سایر اختلالات از  خدمات دکتر بیش فعالی است.

۲- مشاوره و درمان روان‌شناختی: متخصص روانپزشک از روش‌های مختلف روان‌شناختی برای کمک به مشکلات روانی و رفتاری افراد، از جمله روان‌درمانی شناختی-رفتاری، روان‌درمانی تحلیلی و روان‌درمانی خانواده استفاده می کند.

۳- تجویز داروهای روان‌پزشکی: در صورت نیاز، دکتر روانپزشک از داروهای مختلف برای کنترل علائم و بهبود حالت روانی بیماران استفاده می‌کند.

۴- مدیریت اختلالات روانی: یک فوق تخصص بیش فعالی می‌تواند به مدیریت بیماری‌های مختلف روانی مثل افسردگی کمک کند.

۵- کنترل اضطراب و تنش: دکتر بیش فعالی می‌تواند با ارائه روش‌ها و تکنیک‌های متنوع به بیماران کمک کند تا اضطراب و استرس خود را کنترل کنند.

۶- کمک به بهبود سلامت روانی: دکتر بیش فعالی به مدیریت اضطراب، ارتقاء عزت‌نفس، بهبود ارتباطات اجتماعی و سایر مشکلات روان‌شناختی بیمار کمک می‌کند.

۷- مشاوره خانواده: یکی دیگر از خدمات متخصص بیش فعالی کمک به خانواده‌ها و زوج‌ها برای حل مشکلات و بهبود روابط خانوادگی و زناشویی است.

۸- مداخلات برای کنترل خشم و عصبانیت: کمک به کنترل عواطف منفی مثل خشم و عصبانیت یکی دیگر از وظایف متخصص بیش فعالی یا روانپزشک است.

ویژگی‌های دکتر بیش فعالی خوب در تهران

دکتر روانپزشک با استفاده از تجربه، دانش و تخصص خود خدمات متنوعی به بیماران ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید با ویژگی‌های یک دکتر بیش فعالی خوب آشنا شوید.

۱- تخصص و تحصیلات: دکتر بیش فعالی باید دارای مدرک تخصصی روانپزشکی باشد و دانش و اطلاعات زیادی در زمینه بیش فعالی داشته باشد.

۲- تجربه و آگاهی: تجربه کافی و آگاهی به‌روز از تکنیک‌ها، رویکردها و روش‌های درمانی مختلف برای تشخیص و درمان بیش فعالی اهمیت زیادی دارد.

۳- همدلی و احترام به بیمار: دکتر روانپزشک باید با احترام با بیماران برخورد کند و به نیازهای آن‌ها گوش دهد.

۴- تحلیل و ارزیابی مشکلات بیمار: دکتر روانپزشک باید توانایی تحلیل مشکلات بیماران را داشته باشد و به درستی اختلالات آن‌ها را تشخیص دهد.

۵- مهارت‌های ارتباطی: متخصص بیش فعالی باید مهارت‌ خوبی در برقراری ارتباط با بیماران داشته باشد و به سوالات و نگرانی‌های آن‌ها با دقت گوش کند.

۶- همدلی با بیماران: دکتر بیش فعالی باید با مهربانی و همدلی به بیماران خدمت کند و به آن‌ها احترام بگذارد.

۷- به‌روز بودن دانش: یک فوق تخصص بیش فعالی باید با دانش و پیشرفت‌های علمی در زمینه اختلالات روانی آشنا باشد و طبق دانش روز دنیا مشکل بیمار را شناسایی کند.

۸- همکاری با تیم پزشکی: دکتر بیش فعالی باید توانایی همکاری با تیم پزشکی و سایر متخصصین را داشته باشد تا برای درمان بیماران به بهترین نتیجه دست پیدا کند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر بیش فعالی در تهران

بیش فعالی می‌تواند مشکلات جدی برای فرد ایجاد کند، بنابراین لازم است برای تشخیص و درمان این مشکل در کودک به روانپزشک مراجعه کنید. برای دریافت نوبت آنلاین یا حضوری از وب‌سایت درمانکده می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ثبت‌نام در سایت درمانکده
  • بررسی اطلاعات روانپزشکان
  • بررسی نظرات سایر بیماران درباره هر روانپزشک
  • انتخاب دکتر بیش فعالی
  • انتخاب روز و ساعت نوبت خود و پرداخت هزینه آن

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

انواع اختلال شخصیت

درمان اضطراب

انواع اختلالات روانی

علت استرس

اوتیسم چیست؟

علائم افسردگی

چند ساعت خواب کافی است؟

خودکشی چیست؟

مهمترین علائم بیش فعالی

اعتیاد چیست؟

مشاهده بیشتر