درمانکده
دکتر حسن محمدی

دکتر حسن محمدی

تهران
4.6
14 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر حسن محمدی

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - بلوار صدر شرقی - خیابان مجد - ساختمان پزشکان مجد - پلاک ۱۰ - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر حسن محمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن محمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن محمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن محمدی چیست؟

دکتر حسن محمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن محمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن محمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن محمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن محمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن محمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن محمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن محمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسن محمدی

دکتر حسن محمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن محمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 111954 هستند. آدرس مطب دکتر حسن محمدی تهران - سعادت آباد - بلوار صدر شرقی - خیابان مجد - ساختمان پزشکان مجد - پلاک ۱۰ - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر حسن محمدی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسن محمدی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حسن محمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن محمدی

دکتر حسن محمدی دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن محمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن محمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط