درمانکده
دکتر ابوالفضل محمدحسنی

دکتر ابوالفضل محمدحسنی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابوالفضل محمدحسنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ابوالفضل محمدحسنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفضل محمدحسنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابوالفضل محمدحسنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابوالفضل محمدحسنی چیست؟

دکتر ابوالفضل محمدحسنی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر ابوالفضل محمدحسنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابوالفضل محمدحسنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابوالفضل محمدحسنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابوالفضل محمدحسنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابوالفضل محمدحسنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابوالفضل محمدحسنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل محمدحسنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل محمدحسنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ابوالفضل محمدحسنی

دکتر ابوالفضل محمدحسنی متخصص جراحی مغز و اعصاب به شماره نظام پزشکی 20678 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 32 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر ابوالفضل محمدحسنی

دکتر ابوالفضل محمدحسنی متخصص جراحی مغز و اعصاب است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ابوالفضل محمدحسنی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفضل محمدحسنی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر