درمانکده
دکتر فرهاد افسری

دکتر فرهاد افسری

تهران
4.6
60 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر فرهاد افسری

مطب خیابان ابوذر

خیابان ابوذر ، بین خیابان فتحی و عیوض خانی ، روبروی نمایشگاه ایده آل ، پلاک 450 ، طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر فرهاد افسری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرهاد افسری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرهاد افسری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرهاد افسری چیست؟

دکتر فرهاد افسری متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر فرهاد افسری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرهاد افسری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرهاد افسری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرهاد افسری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرهاد افسری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرهاد افسری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد افسری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد افسری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرهاد افسری

دکتر فرهاد افسری متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرهاد افسری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 19 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 86039 هستند. آدرس مطب دکتر فرهاد افسری خیابان ابوذر ، بین خیابان فتحی و عیوض خانی ، روبروی نمایشگاه ایده آل ، پلاک 450 ، طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر فرهاد افسری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرهاد افسری 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرهاد افسری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرهاد افسری

دکتر فرهاد افسری دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرهاد افسری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرهاد افسری متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر