نوبت دهی دکتر شهرام مزدکی اسکویی  متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی)

دکتر شهرام مزدکی اسکویی

متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی)
شماره نظام پزشکی : 81404
تجربه 15سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهرام مزدکی اسکویی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شهرام مزدکی اسکویی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهرام مزدکی اسکویی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهرام مزدکی اسکویی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهرام مزدکی اسکویی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهرام مزدکی اسکویی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهرام مزدکی اسکویی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام مزدکی اسکویی چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهرام مزدکی اسکویی

دکتر شهرام مزدکی اسکویی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرام مزدکی اسکویی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81404 هستند. آدرس مطب دکتر شهرام مزدکی اسکویی تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرام مزدکی اسکویی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرام مزدکی اسکویی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرام مزدکی اسکویی

دکتر شهرام مزدکی اسکویی دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) و دارای برد تخصصی مغز و اعصاب هستند. دکتر شهرام مزدکی اسکویی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 7 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 4 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام مزدکی اسکویی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.