درمانکده
دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهاب باقرزاده شهیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهاب باقرزاده شهیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهاب باقرزاده شهیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهاب باقرزاده شهیدی چیست؟

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر شهاب باقرزاده شهیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهاب باقرزاده شهیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهاب باقرزاده شهیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهاب باقرزاده شهیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهاب باقرزاده شهیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب باقرزاده شهیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 115257 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 8 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شهاب باقرزاده شهیدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر