نوبت دهی دکتر شهاب باقرزاده شهیدی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 115257
تجربه 8سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهاب باقرزاده شهیدی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهاب باقرزاده شهیدی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهاب باقرزاده شهیدی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب باقرزاده شهیدی چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهاب باقرزاده شهیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 115257 هستند. آدرس مطب دکتر شهاب باقرزاده شهیدی تهران است. شما میتوانید از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهاب باقرزاده شهیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهاب باقرزاده شهیدی

دکتر شهاب باقرزاده شهیدی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) و دارای برد تخصصی تخصص پره بورد (گواهینامه) روان‌پزشکی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهاب باقرزاده شهیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهاب باقرزاده شهیدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.