درمانکده
مستانه رنجبر

مستانه رنجبر

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00

آدرس مطب مستانه رنجبر

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - بالاتر از سه راه ظفر - کوچه صادقیان - ساختمان پزشکان پارس - طبقه پنجم - کلینیک آوید

هنوز بیمارهای دکتر مستانه رنجبر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مستانه رنجبر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مستانه رنجبر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مستانه رنجبر چیست؟

مستانه رنجبر کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت مستانه رنجبر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مستانه رنجبر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مستانه رنجبر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مستانه رنجبر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مستانه رنجبر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مستانه رنجبر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مستانه رنجبر چقدر است؟

هزینه ویزیت مستانه رنجبر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مستانه رنجبر

مستانه رنجبر کارشناس ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 32141 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 4 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب مستانه رنجبر: خیابان شریعتی - بالاتر از سه راه ظفر - کوچه صادقیان - ساختمان پزشکان پارس - طبقه پنجم - کلینیک آوید

تجربه مستانه رنجبر

مستانه رنجبر کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مستانه رنجبر مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مستانه رنجبر کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر