درمانکده
دکتر حامد رجایی آملی

دکتر حامد رجایی آملی

تهران
4.7
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر حامد رجایی آملی

مطب تهران

تهران - گاندی جنوبی - کوچه 21 - پلاک 24 - واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر حامد رجایی آملی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حامد رجایی آملی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حامد رجایی آملی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حامد رجایی آملی چیست؟

دکتر حامد رجایی آملی فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر حامد رجایی آملی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حامد رجایی آملی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حامد رجایی آملی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حامد رجایی آملی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حامد رجایی آملی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حامد رجایی آملی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حامد رجایی آملی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد رجایی آملی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حامد رجایی آملی

دکتر حامد رجایی آملی فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی به شماره نظام پزشکی 116191 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 7 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حامد رجایی آملی: تهران - گاندی جنوبی - کوچه 21 - پلاک 24 - واحد 5

تجربه دکتر حامد رجایی آملی

دکتر حامد رجایی آملی عمومی اندویورولوژی و لاپاراسکوپی و کارشناس جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حامد رجایی آملی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حامد رجایی آملی فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر