درمانکده
دکتر مهدی رحمانی

دکتر مهدی رحمانی

تهران
5
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر مهدی رحمانی

مطب سعادت اباد

سعادت اباد - بلوار سرو غربی-خیابان بخشایش - خیابان هفدهم - رو به روی برج عرفان - پلاک 81 - -طبقه5 (زمان انتظار در مطب 60 دقیقه میباشد) - واحد 13

هنوز بیمارهای دکتر مهدی رحمانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی رحمانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی رحمانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی رحمانی چیست؟

دکتر مهدی رحمانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی رحمانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی رحمانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی رحمانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی رحمانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی رحمانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی رحمانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی رحمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی رحمانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهدی رحمانی

دکتر مهدی رحمانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 37717 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 21 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مهدی رحمانی: سعادت اباد - بلوار سرو غربی-خیابان بخشایش - خیابان هفدهم - رو به روی برج عرفان - پلاک 81 - -طبقه5 (زمان انتظار در مطب 60 دقیقه میباشد) - واحد 13

تجربه دکتر مهدی رحمانی

دکتر مهدی رحمانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهدی رحمانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی رحمانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر