درمانکده
حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:15
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

مطب اصفهان

اصفهان - میدان آزادی (دروازه شیراز) - مجتمع آزادی - بلوک A - طبقه اول - واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی حمیدرضا طغیانی خوراسگانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص حمیدرضا طغیانی خوراسگانی چیست؟

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت حمیدرضا طغیانی خوراسگانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت حمیدرضا طغیانی خوراسگانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین حمیدرضا طغیانی خوراسگانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به حمیدرضا طغیانی خوراسگانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت حمیدرضا طغیانی خوراسگانی چقدر است؟

هزینه ویزیت حمیدرضا طغیانی خوراسگانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. حمیدرضا طغیانی خوراسگانی یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-1005 هستند. آدرس مطب حمیدرضا طغیانی خوراسگانی اصفهان - میدان آزادی (دروازه شیراز) - مجتمع آزادی - بلوک A - طبقه اول - واحد 3 است. شما میتوانید از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت حمیدرضا طغیانی خوراسگانی 3 مهر است. بیماران و مراجعین حمیدرضا طغیانی خوراسگانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به حمیدرضا طغیانی خوراسگانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر