نوبت دهی دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی  کارشناس تغذیه

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

کارشناس تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت-1005
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 22 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا طغیانی خوراسگانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. حمیدرضا طغیانی خوراسگانی یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-1005 هستند. آدرس مطب حمیدرضا طغیانی خوراسگانی اصفهان - میدان آزادی (دروازه شیراز) - مجتمع آزادی - بلوک A - طبقه اول - واحد 3 است. شما میتوانید از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت حمیدرضا طغیانی خوراسگانی 22 خرداد است. بیماران و مراجعین حمیدرضا طغیانی خوراسگانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه حمیدرضا طغیانی خوراسگانی

حمیدرضا طغیانی خوراسگانی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به حمیدرضا طغیانی خوراسگانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از حمیدرضا طغیانی خوراسگانی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.