درمانکده
آصفه نفری

آصفه نفری

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 16:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب آصفه نفری

مطب اصفهان

اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - بن بست ۴۱ - پلاک 3 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر آصفه نفری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از آصفه نفری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی آصفه نفری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص آصفه نفری چیست؟

آصفه نفری کارشناسی ارشد تغذیه هستند.

زودترین نوبت آصفه نفری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت آصفه نفری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از آصفه نفری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین آصفه نفری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از آصفه نفری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به آصفه نفری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت آصفه نفری چقدر است؟

هزینه ویزیت آصفه نفری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره آصفه نفری

آصفه نفری کارشناسی ارشد تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. آصفه نفری یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-2782 هستند. آدرس مطب آصفه نفری اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - بن بست ۴۱ - پلاک 3 - طبقه اول است. شما میتوانید از آصفه نفری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت آصفه نفری 8 مهر است. بیماران و مراجعین آصفه نفری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه آصفه نفری

آصفه نفری دارای مدرک کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به آصفه نفری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از آصفه نفری کارشناسی ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر