درمانکده
مریم السادات میرسیفی نژاد

مریم السادات میرسیفی نژاد

اصفهان
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

60,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اسفند ساعت 16:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب مریم السادات میرسیفی نژاد

مطب اصفهان

اصفهان - خیابان بزرگمهر - روبروی قصر گل - جنب دبستان حسین امین - ساختمان 543 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر مریم السادات میرسیفی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مریم السادات میرسیفی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مریم السادات میرسیفی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مریم السادات میرسیفی نژاد چیست؟

مریم السادات میرسیفی نژاد کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت مریم السادات میرسیفی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مریم السادات میرسیفی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مریم السادات میرسیفی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مریم السادات میرسیفی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مریم السادات میرسیفی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مریم السادات میرسیفی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مریم السادات میرسیفی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم السادات میرسیفی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مریم السادات میرسیفی نژاد

مریم السادات میرسیفی نژاد کارشناس تغذیه به شماره نظام روانشناسی 3520-ت یکی از روانشناسان اصفهان با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب مریم السادات میرسیفی نژاد: اصفهان - خیابان بزرگمهر - روبروی قصر گل - جنب دبستان حسین امین - ساختمان 543 - طبقه اول

تجربه مریم السادات میرسیفی نژاد

مریم السادات میرسیفی نژاد کارشناس تغذیه است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مریم السادات میرسیفی نژاد مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مریم السادات میرسیفی نژاد کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر