مرضیه خمسه

مرضیه خمسه

تهران
5
8 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

1,200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مرداد ساعت 17:00
مشاوره تلفنی

550,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
تماس تلفنی

آدرس مطب مرضیه خمسه

مطب میدان پونک

میدان پونک- ضلع شمال شرقی- کوچه رمضانی(مدت زمان مشاوره 45 دقیقه می باشد و زمان انتخابی شما زمان مراجعه به کلینیک نمی‌باشد. منشی کلینیک برای قطعی کردن نوبت در تلگرام به شما پیام داده یا تماس میگیرد.)

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه خمسه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از مرضیه خمسه نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص مرضیه خمسه چیست؟

مرضیه خمسه متخصص کارشناس ارشد روانشناسی است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از مرضیه خمسه رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی مرضیه خمسه چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت مرضیه خمسه چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از مرضیه خمسه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از مرضیه خمسه، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مرضیه خمسه

مرضیه خمسه کارشناس ارشد روانشناسی یکی از متخصصان تهران با بیش از 16 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره مرضیه خمسه می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس مرضیه خمسه :

  • میدان پونک- ضلع شمال شرقی- کوچه رمضانی(مدت زمان مشاوره 45 دقیقه می باشد و زمان انتخابی شما زمان مراجعه به کلینیک نمی‌باشد. منشی کلینیک برای قطعی کردن نوبت در تلگرام به شما پیام داده یا تماس میگیرد.)

تجربه مرضیه خمسه

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات مرضیه خمسه استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مرضیه خمسه مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 5 داده‌اند.
مطالعه بیشتر