درمانکده
مرضیه خمسه

مرضیه خمسه

تهران
5.0
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

600,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 20:00
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

320,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:30
آنلاین

آدرس مطب مرضیه خمسه

مطب میدان پونک

میدان پونک - ضلع شمال شرقی - کوچه رمضانی

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه خمسه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مرضیه خمسه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مرضیه خمسه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مرضیه خمسه چیست؟

مرضیه خمسه کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت مرضیه خمسه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مرضیه خمسه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مرضیه خمسه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مرضیه خمسه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مرضیه خمسه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مرضیه خمسه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مرضیه خمسه چقدر است؟

هزینه ویزیت مرضیه خمسه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مرضیه خمسه

مرضیه خمسه کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. مرضیه خمسه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 8185 هستند. آدرس مطب مرضیه خمسه میدان پونک - ضلع شمال شرقی - کوچه رمضانی است. شما میتوانید از مرضیه خمسه خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت مرضیه خمسه 8 مهر است. بیماران و مراجعین مرضیه خمسه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مرضیه خمسه

مرضیه خمسه دارای مدرک دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مرضیه خمسه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مرضیه خمسه کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر