فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان غرب تهران
فیلتر تخصص

دکتر روانشناس در غرب تهران

زهرا ناصری
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
18 سال تجربه
تهران، بلوار فردوس
(4 نظر)
5

اولین نوبت:

هم‌اکنون
سمیرا قیداری
کارشناسی ارشد روانشناسی
13 سال تجربه
تهران، میدان پونک
(3 نظر)
5

اولین نوبت:

فردا ساعت 20:00
مرضیه خمسه
کارشناس ارشد روانشناسی
16 سال تجربه
تهران، میدان پونک
(5 نظر)
4.4

اولین نوبت:

هم‌اکنون
نرگس مومنی نکو
کارشناسی ارشد روانشناسی
13 سال تجربه
تهران، گلستان
(3 نظر)
4.3

اولین نوبت:

فردا ساعت 19:45
زهرا کرمی
دکترا روانشناسی
17 سال تجربه
تهران، خیابان آیت الله کاشانی
(2 نظر)
2.5

اولین نوبت:

هم‌اکنون
امیر لشکری
دکترای روانشناسی
18 سال تجربه
تهران، برق آلستوم

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 9:00
طاهره رنجبری پور
دکترای روانشناسی
24 سال تجربه
تهران، کوی فردوس

اولین نوبت:

فردا ساعت 19:25
مژگان افضلی
دکترای روانشناسی
18 سال تجربه
تهران، فلکه دوم صادقیه

اولین نوبت:

هم‌اکنون
صدیقه ناقل
دکترای روانشناسی
18 سال تجربه
تهران، بلوار فردوس

اولین نوبت:

10 اردیبهشت ساعت 11:00
زهرا کاظم زاده
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
13 سال تجربه
تهران، کوی نصر ( گیشا )

اولین نوبت:

هم‌اکنون
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر کارشناس ارشد روانشناسی غرب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روانشناس در غرب تهران

دکتر روانشناس (Psychologist)، متخصصی است که در حوزه بهداشت روان تخصص دارد. منظور از بهداشت روان تمام رفتار‌هایی است که نشان‌دهنده سلامت روان و عواطف است. رسیدن به آرامش و رضایت باطن از اهداف اصلی این متخصصان است.

لیست پزشکان متخصص روانشناسی در غرب تهران

برای دستیابی به لیست پزشکان متخصص روانشناسی در غرب تهران، تنها کافیست به سایت درمانکده مراجعه کنید. درمانکده سعی کرده تا نام و اطلاعات بهترین پزشکان متخصص روانشناسی در غرب تهران را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن، از بهترین دکتر روانشناس در غرب تهران نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید. تنها کافی است به سایت درمانکده مراجعه کنید تا به اطلاعات معتبر و به‌روز پزشکان دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به دکتر روانشناس

زمینه فعالیت دکتر روانشناس بسیار گسترده است که در ادامه به چند مورد آن اشاره می‌‌کنیم:
  • کمک به بیماران با هدف درک بهتر خود و دیگران
  • آموزش کنترل استرس و اضطراب
  • کمک به بیماران برای تغییر رفتار
  • کمک به بیماران برای کاهش ناراحتی‌های روانی که به دلیل بیماری‌های جسمی ایجاد شده‌اند
  • درمان بیمارانی که افکار منفی دارند
  • بهبود روابط بیمار با اطرافیان خود
  • کمک به بیمارانی که دچار افسردگی هستند
  • تلاش برای کاهش عوارض بیماری‌های روانی

دکتر روانشناس خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

دکتر روانشناس خوب در غرب تهران بیماری‌هایی مانند افسردگی، اضطراب، فوبیا و... را که در اثر عوامل عصبی، ژنتیکی، روانی و اجتماعی تعیین‌کننده رفتار ایجاد می‌شوند را درمان کرده و به سلامت و بهداشت روانی فرد کمک می‌کند. دکتر روانشناس در غرب تهران با ارائه مشاوره و روش‌های درمانی، سعی بر کاهش عوارض روانی ناشی از آسیب‌های مغزی و بیماری‌های دژنراتیو مغز داشته و کنترل و تحمل درد را برای این افراد آسان‌تر می‌کند. متخصصین روانشناسی درمانکده علاوه‌ بر ارائه خدمات درمانی، آماده مشاوره آنلاین روانشناسی نیز هستند. کافی است به سایت این مجموعه مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید. خوب است بدانید این مشاوره محدودیت جغرافیایی و مکانی ندارد؛ یعنی اگر در غرب تهران ساکن هستید، می‌توانید با دکتر روانشناس در تهران مشاوره داشته باشید.

بهترین دکتر روانشناس درغرب تهران

بهترین دکتر روانشناس در غرب تهران متخصصی است که بیشترین میزان رضایتمندی بین مراجعه‌کنندگان را داشته باشد. درمانکده با توجه به همین اصل، شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند پس از مراجعه به دکتر روانشناس در غرب تهران، تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. بررسی این نظرات در معرفی بهترین متخصص روانشناسی در غرب تهران موثر است. شما هم اگر در این زمینه تجربه‌ای دارید، لطفا با درمانکده به اشتراک بگذارید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روانشناس در غرب تهران

دریافت نوبت از دکتر روانشناس از طریق سایت درمانکده در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همین حالا وارد سایت شوید و عبارت «دکتر روانشناس» را در کادر بالا جست‌وجو کنید. پس از آن لیست پزشکان متخصص روانشناسی نمایش داده می‌شود که اطلاعات تماس آن‌ها نیز درج شده است. با بررسی اطلاعات هر یک از آن‌ها و نظرات کاربران می‌توانید از پزشک مورد نظر نوبت مراجعه حضوری دریافت کنید. یکی از خدمات دکتر روانشناس غرب تهران در درمانکده ارائه مشاوره آنلاین است. شما می‌توانید با پزشک متخصص به صورت متنی، تصویری و صوتی ارتباط برقرار کنید. نکته مهم این است که خدمات مشاوره آنلاین درمانکده، محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن غرب تهران باشید می‌توانید از متخصص روانشناسی در تهران یا سایر شهرها مشاوره بگیرید. برای دریافت مشاوره آنلاین کافی است به سایت درمانکده مراجعه کرده و از بخش «مشاوره تلفنی و آنلاین» فرآیند دریافت نوبت مشاوره را طی کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روانشناسی درمانکده در غرب تهران

هزینه ویزیت دکتر روانشناس در غرب تهران که از طریق سایت درمانکده از بیمار دریافت می‌شود، هزینه واقعی پزشک متخصص است و درمانکده هیچ کمیسیونی بابت رزرو نوبت ویزیت حضوری از بیمار دریافت نمی‌کند. این هزینه با توجه به تخصص پزشک و تعرفه آن متفاوت است.

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

انواع اختلالات شخصیتی

علت اضطراب

انواع بیماری های روانی

تحقیق درباره استرس

بیماری اوتیسم چیست و چه علائمی دارد؟

نشانه های افسردگی

خواب کافی چند ساعت است؟

دلایل خودکشی

اختلال بیش فعالی

تحقیق درباره اعتیاد

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
کارشناس ارشد روانشناسی در شمال تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در شرق تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در جنوب تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در مرکز تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در دهکده المپیککارشناس ارشد روانشناسی در امام حسینکارشناس ارشد روانشناسی در میردامادکارشناس ارشد روانشناسی در پیروزیکارشناس ارشد روانشناسی در اکباتانکارشناس ارشد روانشناسی در صادقیهکارشناس ارشد روانشناسی در پونککارشناس ارشد روانشناسی در تجریشکارشناس ارشد روانشناسی در جوان مرد قصابکارشناس ارشد روانشناسی در قلهککارشناس ارشد روانشناسی در شهرانکارشناس ارشد روانشناسی در تهرانسرکارشناس ارشد روانشناسی در گیشاکارشناس ارشد روانشناسی در بلوار کشاورزکارشناس ارشد روانشناسی در نارمککارشناس ارشد روانشناسی در زعفرانیهکارشناس ارشد روانشناسی در مرزدارانکارشناس ارشد روانشناسی در نازی آبادکارشناس ارشد روانشناسی در جردنکارشناس ارشد روانشناسی در ونککارشناس ارشد روانشناسی در شهرک ولیعصرکارشناس ارشد روانشناسی در میدان ولیعصرکارشناس ارشد روانشناسی در یوسف آبادکارشناس ارشد روانشناسی در فرمانیهکارشناس ارشد روانشناسی در تهرانپارسکارشناس ارشد روانشناسی در ستارخانکارشناس ارشد روانشناسی در امیر آبادکارشناس ارشد روانشناسی در جیحونکارشناس ارشد روانشناسی در سهروردیکارشناس ارشد روانشناسی در ظفرکارشناس ارشد روانشناسی در پل رومیکارشناس ارشد روانشناسی در نیاورانکارشناس ارشد روانشناسی در دولت آبادکارشناس ارشد روانشناسی در گاندیبهترین پزشکان غرب تهران