دکتر جمیله محمدی سیاهبومی

دکتر جمیله محمدی سیاهبومی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

330,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ اردیبهشت ساعت 18:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر جمیله محمدی سیاهبومی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر جمیله محمدی سیاهبومی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر جمیله محمدی سیاهبومی چیست؟

دکتر جمیله محمدی سیاهبومی متخصص دکترای روانشناسی است. بیماران بسیاری برای درمان افسردگی، اضطراب، فوبیا به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر جمیله محمدی سیاهبومی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر جمیله محمدی سیاهبومی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر جمیله محمدی سیاهبومی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر جمیله محمدی سیاهبومی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر جمیله محمدی سیاهبومی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر جمیله محمدی سیاهبومی

دکتر جمیله محمدی سیاهبومی دکترای روانشناسی به شماره نظام پزشکی 5775 یکی از پزشکان تهران با بیش از 13 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های افسردگی,اضطراب,فوبیا به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر جمیله محمدی سیاهبومی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر جمیله محمدی سیاهبومی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر جمیله محمدی سیاهبومی، متخصص دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر جمیله محمدی سیاهبومی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر